PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 148
ocen
5,8 10 1 15148
Postal
powrót do forum filmu Postal

Nawet nieźle się przy "Postalu" bawiłem ; co ważne, ani razu nie miałem ochoty go wyłączyć, co przy innych produkcjach tego niemieckiego reżysera jest decyzją podejmowaną po góra 15 minutach oglądania. Ale nie tym razem. Już sam początek filmu daje nadzieję na idiotyczną wręcz komedię i żarty tak głupie, że aż śmieszne - i tak się ten stan rzeczy utrzymuje do samego końca tego "dzieła". Grałem w grę POSTAL i była żenująca, ohydna, choć przyznam że faktycznie, jako odstresowywacz działała w sam raz. W filmie widać wiele odniesień do tej hmmm klasyki, aktor grający Kolesia w okularkach jest niemal żywcem wyjęty z gry. Do tego dochodzą naprawdę niezłe teksty, maksymalnie czarny humor, dużo żartów politycznych itp. itd. I całkiem niezła muzyka. Uwe Boll wspiął się chyba na wyżyny swoich możliwości i udowodnił, że najlepsze ekranizacje to ekranizacje bezsensownych gier. Bo czy ktoś będzie szukał sensu w filmie na podstawie POSTALa? Wątpię.

ocenił(a) film na 6
JoNNy_908

Zgadzam się z przedmówcą... generalnie filmy Bolla to poziom tak tragicznie niski, że nawet nie sposób go z czymkolwiek porównać, jednak tym razem wyszedł mu NIEZŁY film :). Pomysł z czarnym policjantem wykorzystującym Harrego do zarabiania pieniędzy był genialny ^^ ( co by nie spoilerować za bardzo). Całkiem przyjemnie się oglądało, choć druga połowa filmu lekko nudnawa, widać, że reżyserowi brakowało trochę pomysłów.. jednak mimo wszystko, może trochę na wyrost.. ale to w końcu film naszego Uwe :)... 7/10

użytkownik usunięty
CypherR

Nie macie nawet pojęcia o czym piszecie, dzieciaki. Jesli ktos daje temu kiczowi 7/10 to chyba IQ ma nizsze niz kot sasiada. Zreszta oceny tego kiczu ogólne tu i na imdb mówią wszystko o tym filmie, ale i o poziomie przedmówców w tym poście. Ogladajcie dalej takie kiczyki, oceniając na 7/10. Brawo.

Ja oceniam 8/10 bo film jest świetny, jedyny dobry w dorobku Bolla, a ty raczej nie masz pojęcia o kinie.

0wner2

OMG za tą kupę łajna 8/10? Człowieku... jeszcze gadasz, że masz pojęcie o kinie. "Klan" jest dużo lepszy niż to. Najgorszy film jaki kiedykolwiek widziałem.

ocenił(a) film na 6
Mavelius

To widocznie mało w życiu widzialeś....

ocenił(a) film na 6
JoNNy_908

szału to ten film nie robi, ale da się oglądać, jeśli ktoś grał w postala, pewnie film trochę bardziej mu się spodoba,
plusy tego filmu to pare głupich żartów i wszechobecna głupota świata przedstawionego. minusów to on ma sporo.
co do filmów tego niemca, zgadzam się ze poziom jest tragiczny, ale polecił bym "rampage" jedyny udany film tego autora

użytkownik usunięty
JoNNy_908

Dobry jak na Bolla, daję 5+/10.

JoNNy_908

możliwe . jednak niestety wiele jeszcze reżyserowi brakuje...

ocenił(a) film na 7
JoNNy_908

Zgadzam się jest to na razie jedyny w miarę udany film Uwe Bolla jaki do tej pory oglądałem. Zdołał mnie rozśmieszyć i zawierał wiele elementów gry na podstawie, której powstał czego nie można powiedzieć o innych jego produkcjach. Słyszałem, chociaż jeszcze nie oglądałem, że istnieje jeszcze 2-gi znośny film w dorobku tego niesławnego reżysera pt. Blubberella i chyba będzie to ostatni film tego Pana na który się odważę...

ocenił(a) film na 7
Pafcio79

Polecam również rampage jak dla mnie to 2 film który się udał Bollowi.Za te 2 filmy uratuje w postalu III:).

JoNNy_908

Zgadzam się, też dałam mu 7/10. Nie jest to najlepsza komedia, ale lubię wracać do tego głupiutkiego filmu ;) Dobra gra głównego bohatera i było z nim dużo fajnych scen ;)

ocenił(a) film na 5
JoNNy_908

mnie sie tez nawet podobalo... oczywiscie naprawde zabawna jest moze 1/3 tego filmu ale to i tak wiecej niz niejedna inna a jak na bolla wrecz skok jakosciowy o dwie ligi...

ocenił(a) film na 5
JoNNy_908

Zgadzam się, jego najlepszy film. 5/10. Może niech rzuci ekranizację gier i kręci psycho-dramaty.

ocenił(a) film na 6
PieczykM

6/10 niezły film. ale harry jest najlepszy xd
-powiedz będę pracował za jedzenie po niemiecku
-yyyyy
-no widzisz, powiedział, mój skur*
hehe xd

ocenił(a) film na 6
JoNNy_908

Najlepszym filmem Bolla jest Stoic.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones