PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,7 15 006
ocen
5,7 10 1 15006
Postal
powrót do forum filmu Postal

Gostek umarł 10 lat wcześniej, a tu oglądam Postala i w, dokładnie, 6 minucie filmu (na YouTube
jest z lektorem) pojawia się przez dobrych kilka sekund! Wie ktoś o co chodzi? Czy to jakiś żart
reżysera, czy coś w tym stylu? I proszę o konkretne wypowiedzi, a nie opcje w stylu: "kupiłem
wczoraj nową mikrofalówkę" lub "pierd*lę cały rap". Wiesz - pisz, nie wiesz - nie pierd*l! Dziękuję z
góry.

rafkenszls

dla mnie w tej 6 minucie to poprostu jakis murzyn jest, chyba slepy jestes jak tam 2paca widzisz

rafkenszls

pierdle caly rap, to muzyka dla plebsu i nizin

użytkownik usunięty
Moondog

A Ty jesteś idiotą.

Rap zezarl ci mozg.

Słuchasz rapu?

użytkownik usunięty
tearofmankind

Jasne, ale nie tylko i nie każdego. Co w tym złego? Nie znaczy to od razu, że jestem z "nizin". Prędzej można kogoś nazwać idiotą (co właśnie uczyniłem) za pisanie głupot, niż słuchaczy rapu "plebsem". Do tego koleś pokazał z jakich "wyżyn" jest, gdy już na wstępie użył wulgaryzmu.

SŁYSZYCIE? TO wYCIE ZBOLAŁEGO DUPSKA XD

użytkownik usunięty
Moondog

Masz jakieś problemy ze sobą?

YOLO

użytkownik usunięty
Moondog

Ehh... Nie nadążam za tymi nowymi gimbazowymi powiedzonkami :( Dobrze, że jest Google.

ocenił(a) film na 5

Hehe masz racje kiedyś było kilka skrótów na krzyż i było dobrze, teraz dzieciaki sobie powymyślały pseudo skróty i szpanują. Ja słucham metalu,ale tak ogólnie wszystkiego nawet hh jest spotko, także olej tych nędznych frajerów z góry, jeszcze życia nie ogarneli, a tylko obrażają heh(żal mi was i przykro mi :P)

użytkownik usunięty
eulogy_pl

Tylko sami sobie tym szkodzą bo później nie potrafią skleić zdania złożonego ;) Co tam, nie moja sprawa :)

użytkownik usunięty
Moondog

Dokładnie XDXDXDXDXDXDXDXDXD

Moondog

Dobrze prawisz!

ocenił(a) film na 5
Moondog

Ludzie...to jest troll. Nie lubię rapu osobiście ale kurde...po co od razu obrażać osoby słuchające go?

rafkenszls

A w 7 minucie słychać strzały. Tupak to zakazane imię w Polsce. Słuchasz rapu?

ocenił(a) film na 5
rafkenszls

Hahaha ja też kupiłem nową mikrofalówkę. xD Jaką masz? :D

rafkenszls

masz racje, Tupac zmartwychwstał w Postalu http://i.imgur.com/nqREkmz.png

konradadam18

Idiotą jest użytkownik Moondog, pełno tu takich trolli cwanych w gębie:) szuka zrozumienia na tej stronie:D

ocenił(a) film na 1
rafkenszls

wiecie co kiedy koles nawija z cwanakiem widac zanim napis 2 pack

rafkenszls

Na tym zdjęciu widać dobrze, że to nie Tupack:

http://i.agdmaniak.pl/agdmaniak/2013/12/Gorenje-MO-20-DGS.jpg

rafkenszls

To nie 2pac

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones