PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 148
ocen
5,8 10 1 15148
3,0 2
oceny krytyków
Postal
powrót do forum filmu Postal

... na genezie i fabule gry, ale piąte przez dziesiąte pamiętam, że o coś tam z terrorystami chodziło :D Może mi ktoś przybliżyć OCB w tej grze ?? :>


A co do filmu: początek mnie rozwalił o tych dziewicach :D A telefony Bin Laden do Busha ;D Jak dla mnie to dobry film :D

ocenił(a) film na 9
MlodyBosky

służe(po pewnym czasie ale jednak....) pomocą - postal(2) opowiada historię gościa mającego bardzo zły tydzień... ma zadania do wykonania - kupić mleko(w sklepie będącym bazą dla terrorystów....), odebrać wypłatę, wyspowiadać się(przy jednoczesnym ataku terrorystów na kościół....XD), zagłosować, zanieść prezent wujkowi, sposób zaś wykonania zależy głównie od gracza.

666gonzo666

Ja jeszcze dodam że w dodatku "Apocalypse Weekend" nasz Koleś musi walczyć z plagą zombie zalewającą miasto i wykonywać setki bezsęsownych zadań tak głupic że aż śmiesznych. A podstawka jest raczej pozbawiona głębszej fabuły.

ocenił(a) film na 5
pionas666

Podstawka jest o niebo lepsza od dodatku. W Apocalypse Weekend czułem się jak w typowej (o ile głowa szalonej krowy i łopata jako broń są typowe) strzelane - w większości poziomów brnie się do przodu jak w tunelu przebijając się przez hordy zombi/wojskowych/terrorystów. W podstawce miało się dużą swobodę i czerpało się więcej uciechy z gry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones