PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 141
ocen
5,8 10 1 15141
Postal
powrót do forum filmu Postal

Gra "Postal" jest i brutalna i zabawna. To w zasadzie brutalny, czarny humor. Można było zrobić ekranizację gry w tym duchu właśnie, niestety... Pan Boll jest twórcą najgorszych filmów świata i Postal jest kolejnym koszmarkiem. Nie jest wcale śmieszny, raczej niesmaczny(ach ten niemiecki humor) w dodatku wcale nie ma w nim klimatu gry. Nie wiem skąd pomysł na obleśną żonę Kolesia. W grze była tylko upierdliwa. Sam Koleś w tym filmie jest bardzo miętki i jakiś taki bezjajeczny. Szkoda że jedną z moich ulubionych gier Boll tak zmasakrował. No i to strzelanie do dzieci to kolejna pomyłka(w grze w ogóle nie ma dzieci i słusznie ). Nie oceniam filmu bo musiałabym dać punkty na minusie. Odradzam oglądanie wszystkim zainteresowanym.

poka20

a ja sie nie zgadzam... wedlug mnie kilmat gry oddany jest calkiem niezle. fakt ze humor malo smaczny ale czy aby taki nie byl w grze? jak dla mnie 5 - faktycznie najlepszy film bolla ale fabula jakas taka malo ciekawa

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones