PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 098
ocen
5,8 10 1 15098
Postal
powrót do forum filmu Postal

Postal

ocenił(a) film na 3

jak można robić sobie jaja z islamu !! i uczuć religijnych innych osób.

ocenił(a) film na 8
Jezykoznawca

Jaja można robić sobie ze wszystkiego.

ocenił(a) film na 3
JizzyBones

prawie wszystkiego. Zaraz ci napiszę porównanie zjem wszystko (wszystko gówno też) prawie wszystko!

ocenił(a) film na 8
Jezykoznawca

Rozwiniesz swoją wypowiedź? Bo nie trzyma się ... kupy.

Jezykoznawca

Bo islam i dwie pozostale religie monoteistyczne to gowno?

ocenił(a) film na 3
Jezykoznawca

Tak gowno, kupa, odchody, shit, skit.

użytkownik usunięty
Jacob Voorhees

W pełni się z tobą zgadzam, religia to np. jeden z głównych powodów, przyczyn wojen. Jest po prostu zła, głupia i zbędna.

Jezykoznawca

NORMALNIE, MOŻNA

Jezykoznawca

A co to islam ?

Jezykoznawca

"hahahahahahaha"- w taki sposób możemy śmiać się z islamu, chrześcijaństwa, judaizmu
"hahahaha...ku*wa nie wytrzymam"- w taki sposób ze scjentologów
"hahahaha... ale historia zaj*bista"- mitologie nordyckie, słowiańskie, starogreckie
teraz już wszystkie dzieci wiedzą w jaki sposób i jak należy śmiać się z religii.

użytkownik usunięty
mati_mac

hahahaha

użytkownik usunięty
Jezykoznawca

Hmmm, Jezykoznawca to dewot profesjonalny widać... Eh, kiedy ci ludzie wreszcie zmądrzeją... :(

kiedy ludzie zmądrzeją tego nie wiem, natomiast wiem kiedy ty zmądrzejesz.... i to jest właśnie chore.....

użytkownik usunięty
cobra2000

No chore dla ciebie, że przesłaniam swym intelektem twój marny rozumek. :)

jeszcze długo i to bardzo długo niestety, ale w końcu się doczekasz... nie przejmuj się nadejdzie ten dzień i wszystko się zmieni...
tylko MUSISZ DOJRZEĆ
ale spoko.... doczekasz się....

użytkownik usunięty
cobra2000

Eh, widzę, że nie rozumiesz, co piszę... Więc idź się pouczyć czytania, to wtedy pogadamy.

sam przeczytaj co napisałeś...
ale to normalny odruch więc mnie nie dziwi, po prostu jesteś jeszcze mało dojrzały, do tego poszukujesz i to bardzo poszukujesz swojej tożsamości, i bardzo błądzisz, niestety nie każdemu jest dane od razu dojrzałość...(choćby gówniarski tekścik o rozumku - sądziłeś że mnie sprowokujesz lub mi dokopiesz - przecież to tekst sześciolatka)
ale:
jak przyjdzie czas o którym ci piszę, sam będziesz się sobie dziwił że takimi głupotami się zajmowałeś ażż sam sobie nie będziesz dawał wiary...
oczywiście wtedy zmienisz nick, oderwiesz się od dotychczasowych swoich dogmatów, a zapytany o przeszłość po prostu odpowiesz:
- no tak, ale ja wtedy myślałem inaczej.....
to będzie kiedyś, jeszcze bardzo długa droga przed tobą, ale nie przejmuj się zmądrzejesz....
musisz tylko dojrzeć, a ile ci to zajmie to zależy tylko od ciebie....


użytkownik usunięty
cobra2000

Sam tu się kreujesz na Bóg wie jakiego intelektualistę i nie wiesz nawet, czy to co piszę jest szczere czy nie, więc tym samym twa ocena jest z d*py wzięta. Ja będę teraz taki dojrzały, iż oleję ciebie i już nie odpowiem na żaden twój komentarz.

Jezykoznawca

A można od tak. To bardzo proste, skoro filmy naśmiewają sie z chrześcijaństwa to czemu islamowi też nie ma się dostać ?

ocenił(a) film na 3
Jezykoznawca

Drogi przyjacielu otóż można śmiać się z islamu i palić koran tak samo jak pieprznąć boeingiem w WTC ;D
With respect dude ;p

ocenił(a) film na 3
Jezykoznawca

Gdybyś przeszedł również grę Postal 2, wiedziałbyś że w równym stopniu oberwało się i katolikom i muzułmanom.
Poza tym spróbuj obalić fakt że islamiści to najwięksi zbrodniarze żyjący obecnie na planecie. Za masowe
-rozstrzeliwania
-obcinania głów
-gwałcenia kobiet
-palenia żywcem
-wysadzania w powietrze itd itd itd...... ..
tylko dlatego że jesteś inny niż oni, obraza uczuć to najmniejsza kara jaka powinna ich spotkać. Możemy sobie pyskować o tolerancji, poszanowaniu i takich tam w nieskończoność. Ale gdy ktoś gwałci twoją córkę i ucina jej głowę wrzeszcząc allah akbar to żarty się kończą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones