PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,7 15 006
ocen
5,7 10 1 15006
Postal
powrót do forum filmu Postal

Powiedzcie mi dlaczego ten film ma tak niską ocenę? Przecież to logiczne że chodziło w tym filmie Bollowi aby był głupi, co zresztą świadczą o tym dialogi. Śmiałem się prze cały film jedyne co mnie dobiło to gra aktorska która była dość cienka, chociaż główny bohater i kilka innych aktorów grało idealnie do tego filmu. Dobiła mnie scena kiedy pojawił się twórca postala krzycząc "Zepsułeś mi grę" Wtedy wybuchłem śmiechem na całe osiedle. Film zasługuje na pewne 7/10 bo idealny nie był. I zaskoczę wiele osób. Uważam że Uwe Boll zrobił ten film dokładnie jak to powinno wyglądać. POLECAM!!! Ale tylko dla ludzi którzy mają dystans do filmów i lubią głupoty (Tutaj polecam "Atak zmutowanych pomidorów")

ocenił(a) film na 8
marbas02

Masz racje.:)

ocenił(a) film na 7
marbas02

Tu nie tyle jest głupoty, co ironii, nie zauważyłeś? Dobrze to pokazuje scena podczas strzelaniny w tym urzędzie czy banku, nie pamiętam już, jak "Koleś" szuka pierwszego w kolejce numerku u postrzelonych ludzi (chodzi o cały ten motyw obojętności). Film fajnie obrazuje głupotę ludzi nieświadomych i schematycznych oraz je.banych egoistów :)

Skillet

Ten film jest głupi bo taki miał być, gra Postal a zwłaszcza Postal 2 została w każdym calu przeniesiona na ekrany. Właściwie to jedyny film Uwe który mu wyszedł - ocena 2/10 to dla tego filmu zasłużony komplement - i to bez cienia ironii.

ocenił(a) film na 9
Raskolnikow89

Ironia ma to do siebie, że niezauważona może zostać odebrana za głupotę ;) Film świetny, lecz gra aktorska niektórych postaci mogłaby stać na wyższym poziomie. Zgadzam się, że to jedyny udany film Uwe Bolla ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones