PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 148
ocen
5,8 10 1 15148
3,0 2
oceny krytyków
Postal
powrót do forum filmu Postal

Tylko dla fanów

ocenił(a) film na 5

Ten film przeznaczony jest tylko dla fanów gry Postal. Owszem nie jest taki zły, ale nawet ja, jako fan gry nieco zawiodłem się na tym filmie, liczyłem na coś lepszego.

ocenił(a) film na 5
Ferdzio

Nie przepadam za serią gier natomiast film mi się naprawdę spodobał. Dobry kicz ;)

ocenił(a) film na 7
Aver

Mi też się spodobał :D ładnie lałem na tym filmie ze śmiechu, humor tak debilny że aż śmieszny :D

ocenił(a) film na 5
aethersis

No rzadko spotykane. I jeszcze fragment z Uwe Bolem - facet umie sobie robić z siebie jaja ;)

ocenił(a) film na 7
Aver

To nie jest tylko film dla fanów gry, chociaż to oni pewnie najszybciej się w nim odnajdą. Szczerze mówiąc trochę się przestraszyłem oceną na filmwebie... Nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego po filmie. miałem tylko nadzieję, że będzie pełno specyficznego poczucia humoru znanego z gry. Nie zawiodłem się ;) Jeśli ktoś lubi idiotyczny, politycznie niepoprawny czarny humor to polecam. Jeśli się nie przepada za takimi 'klimatami' to film należy omijać szerokim łukiem ;)

ocenił(a) film na 9
Ferdzio

a mi wrecz przeciwnie, uwielial postala 2, i musze powiedziec ze film zaliczam jako najlepsza ekranizacje gry komputerowej.
Czemu?
Glownie za to ze w 100% oddal klimat gry.

ocenił(a) film na 6
Tan Ke

oj Tanke myślę że co najwyżej w 40%. Jakby zrobili 100% to ten film nigdy nie wyszedłby ;)ale fajnie , że żonę pokazali:)) Tak ją sobie wyobrażałem;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones