PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 098
ocen
5,8 10 1 15098
Postal
powrót do forum filmu Postal

dno do potęgi n-tej

ocenił(a) film na 1

Nie widziałęm tak chorego i głupiego filmu. To jest chyba gorsze od kobiety kot i torque: jazdy na krawędzi.
Poczucie humoru jest na tak niskim poziomie że płakać się chce. Nie widziałem nigdy gry postal ale jezeli jest taka jak ten film to ją kupie spale i wrzuce na youtuba.
Mam poczucie humoru (uwielbiam angielskie zarty) ale takie naśmiewanie sie z min kalek to przesada w 3.
Bardzo brutalny ten film. Policjant zabija chinke która stała na światłach, muzułmanin zegna się z ciasteczkami po czym podchodzi do kolesia przed sklepem i się rozsadza. Tych głupich scen jest tyle że szok a obejrzałem z 30 min filmu...
Daje zasłużone 1/10
Ci którzy dają mu 9/10 powiem tylko: "leczcie się z tego" :)
Pozdrawiam i zyczę wesołych świąt.

użytkownik usunięty
tomole4

Haha to Ty powinieneś się leczyć, jeśli nie łapiesz tak genialnego humoru jak w tym filmie. To jest jedna z najśmieszniejszych komedii obok harolda i kumara jakie widziałem, a jeśli Tobie nie podoba się taki humor to proszę powiedz jakie komedie są lepsze od tego? Bo bardzo ciekaw jestem. A te głupie sceny o których mówiłeś są zajebiście śmieszne.

P.S. Gra jest chyba gorsza od tego filmu ale i tak fajna :)

ocenił(a) film na 1

Napisałem to aby wyrazić swoja opinie a nie po to aby się z kimś kłócić. Może i przesadziłem z tym "leczeniem się" za co przepraszam, lecz to jest bardzo dziwne ze bawi Cię scena jak policjant podchodzi do samochodu i zabija starszą kobiete :/
Co do komedii.
Uwielbiam stare komedie jak "pół zartem pół serio", wiekszość z Louis'em de Funès'em oraz mela brooksa i monty pythona.
Jednym z nowszych komedi które moge polecić jest np "dorwać smarta" i nawet "jestem na tak"
Pozdrawiam i mam nadzieje ze smakowały jajka :)

użytkownik usunięty
tomole4

Masz rację że stare komedie z Louis'em de Funès'em rządzą, tak samo jak te z Jimem Carreyem. Ale Postal bardzo mi się podobał z tego względu że reżyser pojechał po wszystkich schematach - wiedział że film będzie gniotem, i zrobił z tego jeszcze większego gniota. Najbardziej podobała mi się scena jak Uwe Boll naśmiewał się sam z siebie i swoich filmów. A co do strzelania do starszej kobiety - koleś co ty tak na poważnie przecież w tym filmie chodziło o to żeby było brutalnie, śmiesznie, wulgarnie i czasami obrzydliwie. Przecież wiadomo że on nie zabił tej kobiety na prawdę więc nie wiem o co się burzysz, to jest tylko film! Fakt jest on kierowany do szczególnej grupy odbiorców o specyficznym poczuciu humoru. Bo nie każdego śmieszy zabijanie niewinnych ludzi bez powodu, ale ja akurat należę do takiej grupy więc dla mnie ta cała rozwałka ludzi była bardzo zabawna :)

Pozdrawiam, a i jajka były smaczne :P

hm a przy okazji ( jeszcze ) dobrze się czujesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones