PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 098
ocen
5,8 10 1 15098
Postal
powrót do forum filmu Postal

jak dla mnie 9/10

ocenił(a) film na 9

w gre nie grałem słyszałem tylko o niej, ale film mnie rozbawił, brutalnie wyśmiewa tragedia WTC, "przypadkowe ofiary" strzelanin itd - dlatego może sie wydać nie smaczny ale dla mnie jajca. Motyw wójka z sektą, i przedstawienie Samiego, czad. Generalnie niezłe jajca, i sceny jak uciekał z M249 przed oszalałym tłumem ^^. Najbardziej niesmaczna może sie wydac scena, jak rozjerzdżają wózek z dzieckiem - to mi w sumie nawet mi to nie grało, ale ogólnie polew i zabawa - polecam każdemu co lubi komedia akcji

widz00

całkowicie się z Tobą zgadzam, 9/10.
świetna parodia.
wg mnie nie jest to zwykła, pusta komedia.

ocenił(a) film na 8
widz00

uwazam ze nie ma tam scen drastycznych jak sie ich nie bieze na powaznie, film fajny ;) 8/10

ocenił(a) film na 6
ambershine

7/10... właśnie o to chodzi że za mało scen brutalnych z którymi wiązałem nadzieje <lol2> zabierając się za film.. w końcu to postal... ekranizacja gry w której się sikało na policjantów i odcinało głowy łopatą...

ale film fajny, dobry motyw bin ladena hehe i wiele innych motywow tez jest całkiem zabwna

ocenił(a) film na 8
KinoManiack

Gra to już całkowita masakra dla każdego :D można sie wyżyć;
w
Postalu jednym z najlepszych wątków jest jak te dwa dziadki co chwila coś gadaja "ciekawego" he ;)

widz00

skoro już takie sceny ( partom jajca) wydają się zabawne .. to ja dziękuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones