PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 148
ocen
5,8 10 1 15148
Postal
powrót do forum filmu Postal

bo na tym się zawiodłem, spodziewałem się mega gówna a tu zwykły film, nawet zabawny.
Nie rozumiem nagonki na niego.. bo co, reżyserem jest Boll? Widziałem masę gorszych
filmów a to miało być sztandarowe 'dzieło' Uwe. Czy są jakieś naprawdę kiepskie filmy jego
produkcji?

ocenił(a) film na 7
Melcio

sprawdź po ocenach na stronie biografii reżyseria, tak chyba najszybciej dotrzesz do filmów uznanych za gorsze przez tych ,kórzy ewentualnie mogliby ci tu odpowiedzieć ;p to był chyba pierwszy film uwe bolla, który obejrzałem i podzielam twoje zdanie co do zwykłości i śmieszności a od siebie dodam że chociaż z grą postal w którą trochę grałem skojarzył mi się dopiero pod koniec to wrażenie eee jak to trafnie określiła osoba pisząca recenzję tego filmu - dobrego kiczu - zapewniło rozrywkę przez te 105 min

Melcio

To jest akurat jego najlepszy film zrobiony na podstawie gry komputerowej. Jak chcesz poczuć klimat jego sztandarowych "dzieł", to polecam "House of the Dead", "BloodRayne II: Deliverance" oraz "Alone in the Dark".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones