PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,8 15 098
ocen
5,8 10 1 15098
Postal
powrót do forum filmu Postal

Ten film jest kapitalny :D O to reżyserowi chodziło żeby ten film był zdrowo powalony. O demnie 9/10

ocenił(a) film na 1
McZiomek

On jest zdrowo tragiczny, trzeba nie mieć gustu, żeby ten film się komukolwiek spodobał... sam Uwe przyznał, że to klapa.

McZiomek

n8n nie masz racji. Jeżeli grałeś w grę i masz mroczne poczucie humoru to może Ci się spodobać.

Dark Plage

mi tam się film w połowie podobał, może bo lubię kino campowe :)

ocenił(a) film na 8
Schizofrenik_XXI_wieku

Generalnie nie lubię filmów Uwe i nie mogę na nich wytrzymać nawet 15 minut ale POSTALA oceniłem wysoko bo aż na 9/10.
Jeśli oglądałbym go jako film nie grając wcześniej w grę myślę, że moja ocena była by bardzo niska - ale grałem w grę i film oddaje jej klimat - że się tak brzydko wyrażę jest po prostu popierdolony.

ocenił(a) film na 6
Radoslavus

Dobrze mówicie towarzyszu. Żadna eGRAnizacja nie miała tyle klimatu orginału. Mocna siódema, właśnie za to że dostałem to na co liczyłem:)))

ocenił(a) film na 6
McZiomek

Naprawdę genialna ekranizacja, kto grał ten wie. Jedyny dobry film Uwego.
Ten film jest głupi, ale śmieszny, ale głupi.. ale jednak śmieszny. Dla mnie 7/10

ocenił(a) film na 3
TheHush

Jestem fanem postala, ale niestety film jest bardzo marnym odzwierciedleniem gry. Byl potencjał żeby zrobić rzeczywiście ''popierdolony film'', na taki właśnie się nastawiłem. Moze moje oczekiwania były za wysokie, ale film nie spełnił ich nawet w 10%. Wyszło mało śmieszne, kiczowate nie wiadomo co.

ocenił(a) film na 7
McZiomek

Film bardzo dobry. Oczywiście różne są poczucia humoru, ja osobiście cenię sobie czarne komedie oraz brak jakichkolwiek hamulców i ograniczeń. Film Uwe Bolla nie dba o poprawność polityczną, czy religijną, poza tym zawiera w sobie dużą dawkę humoru i akcji. Polecam szczególnie fanom gry (bo recenzje filmu na stronach fanowskich Postala są pochlebne), ale także innym, którzy lubią wyżej wymienione aspekty kina.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones