PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608264}
7,0 1 514
ocen
7,0 10 1 1514
Postal 2: Apocalypse Weekend
powrót do forum gry Postal 2: Apocalypse Weekend

Słaby dodatek. 

ocenił(a) grę na 3

Ode mnie naciągane 3/10 gdyż zdecydowanie nie podobał mi się ten dodatek,sam Postal 2 był spoko ale ten dodatek to gorsza strona Postala zamiast relaksu,zabawy i masy śmiechu było wyrzynanie czego popadnie zresztą jak w podstawce tylko problem w tym że trudno było bawić się arsenałem broni gdyż jeśli chciałeś przejść tą grę w całości to musiałeś najczęściej używać broni palnej czyli gów....bo jaką to mam mieć frajdę jeśli używam w Postalu broń palną?!Plus jedynie za maczetę w ogóle za większy arsenał i tyle.Moim zdaniem ten dodatek nie ma już zdecydowanie tego klimatu co miała podstawka a do tego jest więcej strzelania niż zabawy.Ja jestem w pełni zawiedziony i żałuje że miło wspominanego Postala zepsułem sobie tym syfem nie byłoby tak źle gdyby Niedziela nie była tak pieprzniecie monotonna i nudna. Pozdrawiam

ocenił(a) grę na 4
DemiaN

Największym plusem dodatku było to, że grając na najwyższym poziomie trudności, gra była faktycznie trudna.
Zabrano jednak to co w Postalu najlepsze.
-otwarty świat
-dowolność przechodzenia misji
Gra miała kilka dobrych żarcików ale te można by wyliczyć na palcach jednej dłoni.
Zagrałam stosunkowo niedawno, przechodząc cały tydzień. Tak jak przejście pon-pt nadal sprawia przyjemność. Tak weekend jest katorgą. Myślałam, że padnę z nudów. Możliwe, że jestem odosobniona w mojej opinii ale nie dostrzegam walorów tego tytułu.
Polecam za to mający niedawno premierę "Paradise Lost" oraz moda "Weekend in Paradise". Gdzie w ciągu tygodnia mamy mnóstwo nowych broni, które sprawiły, iż pierwszy raz od dawna cieszyłam się do monitora.
Co do Paradise Lost, grafika w 2015 roku jest kpiną ze strony twórców ale rozgrywka świetna :D.

ocenił(a) grę na 6
Jen_Walters

Cóż, grafika w Paradise Lost inna być nie mogła, jest to niesamodzielny dodatek, integralna część podstawki, więc oprawa musiała pozostać taka sama.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones