PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608262}
7,2 6 005
ocen
7,2 10 1 6005
Postal 2
powrót do forum gry Postal 2

Nie pamiętam już jak dawno grałem w tą grę. Teraz dopiero po raz drugi odświeżyłem ją sobie. Na początku gra zachwyca swoimi możliwościami, ale jest troszkę za krótka.

Plusy:
+ dużo możliwości - na zabijanie (palenie, odrąbywanie, zgniatanie, dziurawienie ołowiem, wysadzanie itp.), robienie różnych czynności, można sobie siknąć (nawet jest oddzielny przycisk na rozpinanie i zapinanie rozporka), kopnąć coś lub kogoś, nakarmić zwierzątka, nadziać kota na strzelbę, albo wypuścić go w formie "tornada" itp. jest tego sporo
+ nie trzeba przeładowywać broni - nienaturalne ale przydatne
+ możliwość włażenia do wszystkich budynków - no chyba że są drzwi zamknięte, ale to na palcach jednej ręki mogłem policzyć. W każdym razie to jest plus, którego brakuje mi w wielu grach, np. w GTA, grając w trójkę i San Andreas brakowało mi tego, by można było włazić do wszystkich budynków, gdyby tak było, to pewnie trzeba by potężnego kompa by
udźwigną tyle terenu, ale co to byłaby wtedy za gra...
+ dużo przedmiotów - broni i innego typu, jest tego sporo, chociaż samych broni palnych nie jest tak dużo
+ respawn przedmiotów - w każdym dniu tygodnia respawnują się przedmioty, inne w różnych miejscach
+ zadania - takie trywialne jak np. kup mleko, kup choinkę, oddaj książkę do biblioteki, ale za to z jaką głębią, głębią wyżynania wszystkiego dookoła
+ teksty - naszego bohatera, ale też i innych przechodniów

Minusy:
- brak minimapy - ciągle trzeba zaglądać do normalnej mapy
- brakowało mi też w tej grze jazdy samochodami - jak by to było, to już w ogóle byłaby zaje3ista gra, ale wtedy trzeba byłoby teren zwiększyć i trochę zmienić. Mam nadzieję, że w kolejnych częściach to będzie, bo nic nie wiem na temat kolejnych części
- trochę za krótka

Podsumowując, gra jest tak chora jak być powinna, miła odskocznia od normalnych gier. Nawet po tylu latach gra się równie dobrze, ta gra się nie starzeje. Pierwsza część nawet nie ma startu do dwójki, ale wyobrażam sobie jak mogłoby być jeszcze lepiej, jeszcze więcej możliwości i niesamowitych przygód. Mam nadzieję, że kolejne części będą bardziej
rozwinięte, bo często się zdarza, że im nowsze gry, tym mniej możliwości, ale to też zależy jaki tytuł. W każdym razie przeszedłem jeszcze dodatek Apocalypse Weekend, ale to już nie to co dwójka, słabsze i w sumie niepotrzebne, a póki co ogrywam jeszcze dodatek do dwójki z 2015 roku.

ocenił(a) grę na 10
Marieka

Postal 2 jest był i zawsze będzie nieśmiertelnym klasykiem dekady którzy pokochali jedynie zwykli gracze a recenzenci i obrońcy praw zwierząt zmieszali ją z błotem bo nie mają zbyt dużego dystansu do ostrej satyry a co do dodatku czyli Apocalyps Wekeend to według mnie jest spoko tylko momentami te hordy zombi nudziły ta ciągła i obowiązkowa dekapitacja ich łepetyn szybko potrafiła nużyć ale za to mieli czadowe teksty i jeszcze ta nudna i najgorsza według mnie sekwencja ucieczki z bazy wojskowej nie dość że często się tam umierało i musiałam co chwilę zapisywać a wojskowych było tyle ile jest pajęczyn na starym strychu stuletniego opuszczonego domu to jeszcze sam etap dłużył się niemiłosiernie przez co frajda szybko się rozpływała i chciało się już szybko kończyć to żmudne drepczenie po głębokim błocie jakby twórcom się już skończyły pomysły i na siłę zrobili ten zbyt długi etap albo mogliby go chociaż nieco skrócić ale i tak miło wspominam obcowanie z tym dodatkiem a i słyszałam że 3 część to straszny niewypał że nawet fani go znienawidzili a nawet za to nie jest oficjalnie odpowiedzialne RWS.

ocenił(a) grę na 7
Sasza9658

Jakiś czas temu grałem w trójkę, ale długo nie pograłem, wystąpił błąd z rzucaniem granatu (podobno bardzo powszechny) na początku gry i nie dało się grać dalej, a innej wersji nie znalazłem. Na tyle ile pograłem, to ładnie to nawet wyglądało i fajnie, że kontynuowano fabułę z poprzedniej części, no ale to tyle co mogę powiedzieć.

ocenił(a) grę na 10
Marieka

Jeśli chodzi o 3 to ja jedynie widziałam bardzo niską notę w CD-A i u BartkaGM serii Najgorsze gry wszechczasów jak i sami gracze też nie wystawiali pochlebnych opinii to powiedziałam dziękuję postoję a jakiś czas temu kupiłam se 4 i za jakiś czas ją obczaję ale nadal jest w fazie wczesnego dostępu tak więc dla mnie to nie kłopot.

ocenił(a) grę na 7
Sasza9658

Trochę to dziwne, że ta seria po drugiej dobrej części nie mogła doczekać się porządnej kontynuacji, toż to jest idealny pomysł na naprawdę świetną i rozbudowaną grę. Bo po takiej dwójce jakby się tak przyłożyli, to by można było zrobić jeszcze lepiej, wszystkiego więcej, no ale to trzeba chcieć. No to jak już będziesz miała okazję pograć, to napisz jak wrażenia, bo 4 nie odpalę na moim kompie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones