PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608262}
7,2 6 008
ocen
7,2 10 1 6008
Postal 2
powrót do forum gry Postal 2

...to przede wszystkim jeden z najbardziej przewrotnych, oryginalnych, zabawnych (na swój sposób) i ciekawych
pomysłów na grę. Fabuły właściwie brak, ale i tak bawimy się znakomicie. Otwarty świat, możliwość eksploracji,
rozbrajające zadania (w którym innnym fps-ie twoim zadaniem jest...kupić mleko?) oraz, przede wszystkim, popis
poczucia humoru twórców - tabliczka na ogrodzeniu domu głosząca "BEWARE OF ANGRY DOG WITH AIDS",
protestanci przed biblioteką z transparentami "SAVE A TREE - BURN A BOOK!", kucharz w chińskiej knajpie gotujący
potrawy z ludzi, petycje które roznosimy by nakłonić senatorów do grania w brutalne gry czy w końcu komentarze
głównego bohatera do niemal każdej czynności ("I hope this bitch will aprove it, she can't even read"!, gdy jego
zadaniem jest odnieść książkę do biblioteki).
Jakkolwiek zabrzmi to co teraz oznajmię, twórcy znaleźli nawet całkiem subtelny sposób na dawkowanie i
nakłanianie do przemocy - każdego dnia podpadamy jakiejś nowej grupie ludzi, którzy będą do nas strzelać, gdy tylko
ujrzą nas na ulicy.

Pozostaje mi tylko polecić jako przykład dobrej, absorbującej i dość absurdalnej rozrywki. Masa zabawy i śmiechu
gwarantowana.

ocenił(a) grę na 7
Enigmatyk

Co do "dawkowania" się nie zgodzę, od pierwszego dnia bowiem miałam wrażenie, że trafiłam do umysłu skrzywionego emocjonalnie psychopaty. Nic mnie już potem nie zdołało zszokować mocniej, choć niektóre późniejsze motywy rzeczywiście mnie... Zaskoczyły? Może nawet... Oburzyły?
Ale przyznam rację - całkowicie oryginalna i karykaturalna gra, a grafika zamiast zniechęcać, wtapia się dobrze w całość absurdu i przekroczenia granic. A komentarze głównego bohatera - coś pięknego (no, na swój sposób), ubarwiają całość humorem w taki sposób że nie potrafiłam wziąć tej gry do siebie, a po prostu skupiłam się na dobrej zabawie.

Z perspektywy czasu wydaję mi się jedynie upiorne to, że pierwszy raz zagrałam w nią mając trzynaście lat. Trzeba przyznać - najlepiej by takie gry miały możliwość zakupić jedynie dorosłe osoby, ale warto zagrać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones